IZJAVA / ZAHTJEV ONLINE NASTAVA

U skladu sa Upustvom br.11/04-34-2024-1/21 od 25.1.2021. godine roditelji/staratelji učenika koji su izjavili da žele da njihova djeca pohađaju isključivo online model nastave zadržavaju to pravo te uz izjavu moraju dostaviti ljekarsko opravdanje kojim će se obrazložiti razlog odsustva učenika sa nastave. Ovaj zahtjev je na snazi dok traju posebne epidemiološke mjere zbog COVIDA-19. Zahtjev podnosi isključivo roditelj/stratelj na obrascu u prilogu koji može dostaviti elektronski na email škole.

Napomena: Za eventualne zloupotrebe izjave od strane učenika odgovoran je roditelj/staratelj.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.