RODITELJI

U skladu sa Upustvom br.11/04-34-2024-1/21 od 25.1.2021. godine roditelj/staratelj može učeniku pravdati u toku jednog polugodišta maksimalno 10 dana izostanaka čiji je razlog bolest. Ovo pravilo je na snazi sve dok traju posebne epidemiološke mjere zbog COVIDA-19. Časove pravda isključivo roditelj/staratelj na obrascu u prilogu koje može dostaviti elektronski na email škole ili razrednika.

Napomena: Za eventualne zloupotrebe obrasca od strane učenika odgovoran je roditelj/staratelj.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

U skladu sa Upustvom br.11/04-34-2024-1/21 od 25.1.2021. godine roditelji/staratelji učenika koji su izjavili da žele da njihova djeca pohađaju isključivo online model nastave zadržavaju to pravo te uz izjavu moraju dostaviti ljekarsko opravdanje kojim će se obrazložiti razlog odsustva učenika sa nastave. Ovaj zahtjev je na snazi dok traju posebne epidemiološke mjere zbog COVIDA-19. Zahtjev podnosi isključivo roditelj/stratelj na obrascu u prilogu koji može dostaviti elektronski na email škole.
Napomena: Za eventualne zloupotrebe izjave od strane učenika odgovoran je roditelj/staratelj.

ČLANOVI VIJEĆA RODITELJA