DNEVNI RED 3. SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

DNEVNI RED 3.  SJEDNICE ŠKOLSKOG ODBORA

(08.04.2022. godine, online/elektronski i telefonom u 14:00 sati)

1. Usvajanje zapisnika sa 2.  sjednice Školskog odbora, (izvjestilac: sekretar škole Gadžo Enisa)
  2. Razmatranje Odluke o imenovanju Komisije za izbor agencije – najpovoljnijeg ponduđača za realizaciju ekskurzije učenika IX razreda, (izvjestilac: direktorica škole, Đip Amra)
  3. Razmatranje Odluke o stavljanju van snage Odluke o imenovanju komisije za utvrđivanje prijedloga za izbor radnika ustanove (izvjestilac: direktorica škole, Đip Amra)
  4. Razmatranje Odluke o pokretanju postupka javne nabavke – konkurentskog zahtjeva za renoviranje mokrih čvorova (izvjestilac: direktorica škole, Đip Amra)
  5. Razmatranje Odluke o imenovanju Komisije za provođenja postupka javne nabavke – konkurentskog zahtjeva za renoviranje mokrih čvorova (izvjestilac: direktorica škole, Đip Amra)
  6. Informacija o tehnološkom višku za 2022/2023. godinu (izvjestilac: direktorica škole, Đip Amra)